Sponsorumuz Olun

Değerli SATRANÇ DOSTU!

Aşağıdaki projelerimize ya da saklı tuttuğumuz, iyi bir bütçe gerektirecek: kurumunuzun veya şahsınızın reklam kampanyalarına sosyal sorumluluk kapsamında katkı sağlayacak projelerimize sponsor olup, bizimle sponsorluk anlaşmaları yapabilirsiniz.

Yapabilecekleriniz ve yapabileceklerimiz konusunda görüşmek üzere Yönetim Kurulu üyelerimiz ile ziyaretinize gelir çayınızı içeriz veya sizleri aynı amaç doğrultusunda dernek merkezimize davet ederiz.

KÜÇÜK BÜTÇELİ PROJELER

*Satranç olmayan bir devlet okulunun okul satranç takımının kurulması ve okul sporları satranç turnuvalarına katılımının sağlanması.

*Satranç takımları eskimiş ve yetersiz kalmış devlet okullarına satranç takımı, satranç eğitim kitapları, eğitim panosu vb. alınması.

* Satranç Turnuvası Organizasyonu

* Herhangi bir satranç turnuvasına Para veya kupa, madalya ödülü, yada turnuva katılımcılarının yiyecek, içecek vb. ihtiyaçlarının karşılanması.

Karşılıklı görüşmeler sonucu çok daha büyük bütçeli ve kapsamlı; reklam kampanyasına dönüştürülecek, sosyal sorumluluk projeleri geliştirebiliriz.

BİLGİ EDİNİN